Vložit nový inzerát

Pro přidání sex inzerce zcela zdarma vyplň tento formulář.

Souhlasím s provozním řádem tohoto serveru.

Vysvětlivky k sexinzerci:

Titulek inzerce: Zde napiš krátky popis vystihující obsah tvého inzerátu. Např. “Hledám holku na orálni sex zdarma ve města Praha”

Vyber kraj: Zde vyber region, který se týká tvé sex inzerce. Např. Nevybírej Hlavní město Praha pokud hledáš milence z Brna.

Obrázek k inzerci: Pokud chceš nahraj svou fotografii. (nenahrávej kradené fotografie z jiných serverů, či fotky které ti nepatří. Hrozí ti za to právní postih!)

Obsah inzerátu: Zde napiš znění tvé sex inzerce. Inzerát by měl zaujmout. Neměl by být strohý a krátký. Opakovaná sex inzerce nebo sex inzerce nedodržující tyto zásady nebude zveřejněna.

POZOR:

Obsah inzerce nesmí být v rozporu s dobrými mravy a v žádném případě nesmí být v rozporu se zákony ČR. Náš portál spolupracuje s PČR  a tak si prosím opravdu rozmyslete co v sexinzerci inzerujete a píšete. Inzerce která je v rozporu s domrými mravy či zákony ČR nebude zveřejněna či bude dodatečně smazána. Inzerce se na našem serveru nezveřejňuje automaticky, ale až po schválení administrátorem. Schválení může trvat několik hodin. Opakovaná inzerce nebude zveřejněna. Také platí zákaz zveřejňování odkazů na konkurenční stránky.

Hledáš novou seznamku na sex s registrací zdarma?

Klikni sem a zjisti více

sex seznamka erotický kontakt

Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem.
Pro pokračování potvrďte následující:

1) je mi více než 18 let,
2) pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti jiná než 18 let, dosáhl jsem této hranice,
3) vstup na tyto stránky není omezen anebo zakázán zákonem státu, v němž se nacházím nebo jehož jsem státním příslušníkem,
4) souhlasím, že obsah stránek jsem oprávněn užívat pouze v soukromí a jen pro svou osobní potřebu,
5) sexuálně orientované materiály mne neurážejí a na stránky vstupuji dobrovolně,
6) neposkytnu a neumožním přístup ke stránkám nebo k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám nesplňujícím tyto podmínky,
7) použiváním stránek souhlasím s dodržováním provozního řádu,
8) webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Pokud nesplňujete některou z výše uvedených podmínek, opusťte ihned tyto stránky!