hledam milenku

Na této stránce naší sex seznamky je vyfiltrovaná všechna sex inzerce podle hledaného tagu hledam milenku.

Pokud jste na hledaný výraz hledam milenku nenalezli, to co hledáte. Zkuste výraz hledam milenku lépe upřesnit. Například přídáním konkrétního města nebo sexuální praktiky.

Na životě nechci nic měnit… Pokud ty také ne, chceš si pořádně užívat s chlapem na úrovni,tak napiš a domluvíme se…..jen ženy do 40let.

Štíhlý,inteligentní,klidný,jistý,zkušený,heterosexuální,veselý. VŠ. Mam dlouhé vlasy. Dívám se na život lehko a klidně.Umím masáže a tetování . Trochu romantický. Mám rád lyžovat, bruslit, kolo a také na saunu a bazén.Nemám rád na dlouhou korespondenci.Nemám rád v posteli lenošit.Na můj pohled lepši nez si jen psat , tak co se sejit a poradne to projednat , co mysliš? Dej vědět, jo? Hledám mladou dívku, ženu ,která by chtěla vyzkoušet nové zkušenosti s dospělým mužem. Mám zájem o tradiční sex bez sexuální deviace ( ale nebojím se experimentovat ) na půl noci. Líbí se mi změna míst a pozice nejen v posteli.Oralek, analek, něžný předehry ale pak můžu a žhavé.Rád střídat něha a vášeň. Zaručuji respektující postoj. Hledám štíhlou,čistotnou, klidnou dívku bez ohledu na malá prsa, kterou se zajímá dospělý, zkušený muž.Stručně řečeno potřebuji milenku kamarádku na neco pěkně, nové ale nezávazné.Ne maš zkušenosti? Nevadí.Všichni někdy začinali.

Hledam diskretni milenku od 20-40 let na obcasne schuzky za finacni odmenu v Plzni. Jsem 27 pohledny sympatak hledajici to, co mu ve vztahu chybi.