zaučení

Na této stránce naší sex seznamky je vyfiltrovaná všechna sex inzerce podle hledaného tagu zaučení.

Pokud jste na hledaný výraz zaučení nenalezli, to co hledáte. Zkuste výraz lépe upřesnit. Například přídáním konkrétního města nebo sexuální praktiky.

Ahoj, je mi 19 let a jsem panna. Hledám kluka, nejlépe do 25 let, který by měl chuť a zájem si vyměnit pár fotek, potkat se a případně něco vyzkoušet. V ideálním případě někoho na pravidelné schůzky. Já mám 177 cm, 120 kg. Nejsem žádná modelka. V případě zájmu piš na mail, budu se těšit.

Jsem mladý a relativně nezkušený kluk, hledám tu zkušenou ženu, která by mě něco přiučila. Je mi jedno kolik ti je a jak vypadáš, hlavní je, že mě jsi ochotná naučit :) Domluva po mailu.

Ahoj, nemám potřebu mít s někým sex za každou cenu o to mi až tak nejde, ale rád bych zde našel trpělivou ženu ve věku cca 25-35let, která by mě zaučila, a ukázala (co a jak) nemám žádné zkušenosti, a jsem dost nesměly. Pokud bys měla zázemí bylo by to fajn. Mám určité (psychické bloky) tak aby ses toho nezalekla. A pokud hledáš někoho s velkým M, nebo nějakou rychlovku tak prosím nepište, a jděte o inzerát dál. Já vyšší hubené postavy víc bych napsal do mailu. Nejdříve bych si rád vyměnil pár mailů, a pak bychom viděli co dál. Prosím odpovídejte pouze pokud to myslíte vážně! Děkuji za přečtení.

Zdrávím dámy, hledám pohlednou slečnu tak do 25 let, někoho kdo by mě zaučil v oblasti sexu je mi 23. Moc o sexu nevím a rád bych si cokoliv vyzkoušel (Líbí se mi i hraní na různé role). Hlavně okolí Liberec, Jablonec ale i Praha. Těším se na tebe

Ahoj, je mi 18 let a dosud se mi nepodařilo najít slečnu ve věku 20-24 let, co by mně zaučila, tak to zkouším tady. Měřím 184cm a mám 100kg (nejsem žádný tlouštík :D), rád cvičím a taky to jde vidět na postavě.. Klidně dojedu, ale nejlepší by to bylo v Ústí nad Labem. Tak napiš :)

Hledám pěknou prsatou slečnu na věku moc nezáleží, klidně mladší i o něco starší nebo okolo mého věku (je mi 22), která mě zaučí, jsem ještě panic. Jsem štíhlejší postavy, docela vysoký 186 cm, fotku pošlu klidně na požádání tady to zveřejnovat nebudu. Tak pište slečny ;P

Hledám slečnu dívku ženu , která by mne zasvetlila do tajů analu a dalších jiných sexuálních praktik . Já 40 190 Cm 100kg odměna není problém 👍

Ahoj, je mi 20 let a chtěla bych vyzkoušet sex a vše kolem něj. Hledám mladého muže (do 30 let) se zkušenostmi, ale nevadí i nezkušený. Jsem stydlivá, ale můžeš mi pomoct to změnit a rozšířit mi všechny možně obzory :)

Já 160/55 21 let, sice nejsem pana ale stále málo zkušeností. Hledám někoho kdo by mne zaučil. Chci zkusit i anál. Čistota a diskrétnost, vlastní prostory nemám.

Ahoj jsem devatenácti letý student, jsem nezkušený a hledám dívku která by mě přiučila v sexu. Měřím kolem 182cm a jsem štíhlé postavy.Více na e-mailu.