seznámení

Na této stránce naší sex seznamky je vyfiltrovaná všechna sex inzerce podle hledaného tagu seznámení.

Pokud jste na hledaný výraz seznámení nenalezli, to co hledáte. Zkuste výraz lépe upřesnit. Například přídáním konkrétního města nebo sexuální praktiky.

hledas nekoho na nezavazny milovani? vek ani vzhled me nezajima, chci si jen uzit

diskrétní seznámení bez narušení soukromí 1

Jsem aktivní, veselá a rozumně myslící bytost, hledající muže pro dlouhodobější kamarádství bez narušení soukromí. Nehledám nic krátkodobého. Požaduji diskrétnost, zdraví a respektování mého soukromí.

hledám kolouška, kteremu pošeptam do ouška... 2

Ráda ti pošeptám při mazlení lechtivá slůvka. Ptáš se jaká? Taková která se vyslovují jen za dveřmi.

hleda se opravdový hokejista 3

Hledam mladsiho hokejistu. Klidne o dost :-) Co ma rad baculky. A zabavu. A tak vubec :-)

Rád bych prožil sex s romkou či asiatkou do 35. let. Kdykoliv přijedu a nebo můžeme v autě. Je mi 27 let a už mě obyčejný bílý holky nebavěj. Rád bych zkusil něco nového. Klidně i na pravidelné schůzky Ústecký kraj

Pojď, půjdeme si spolu hrát. Maš odvahou která tvůj chuťíč uskutečnění? Nabízím ti něžný, vášnivý ale i tvrdý sex. Budu si s tebou hrát, provokovat te stejně jako ty mně. Ruce mi budou jezdit po celem tvem těle k misteckám ktere budu skadlit abych viděl tvé pohyby a slysel tvé sténání jak si to uzivas. Jazykem ti zajedu do kundičky a promasiruju poštěváčka dokud se neudělaš. Miluju když mi ho žena před zasunutím dobře vykouri. Máš to ráda zezadu? Chceš být nahoře nebo dole? Chces ho do zadečku? Ukaž mi polohu kterou máš ráda nebo kterou chceš zkusit! Budeme dělat co te napadne. Chceš sex s rolemy nejakych postav jako jsou učitelka žák, nadrzena maminka s nevlastním synem? Ja osobně bych si to chtěl rozdat v bazénu s nadrzenou plavcicí… Jsem otevřeny vsem tvým představám jen po mne nechtěj nějakej hard, bdsm nebo roli otroka to bych nedal… piš sms obratem ti zavolam a zrealizujeme to

neco mi schazi 4

Co napsat..mam vse a neco mi schazi..ale nechci jen sex…chci vic…porozumeni, splynuti, vedet, ze ny tebe nekdo mysli, touzi po tobe.

chci zažít hezké chvilky 5

Muž na hezké chvíle ve dvou? Bez narušení soukromí.

sportovní kocourek? 6

Sportovní kocour na letní drink s vášnivou, vzdělanou, zcestovalou kočkou

pojd bliz a neboj se 7

Jen přistupte blíž a roztočte své kolo štěstí! Tolik možností až zrak přechází. A to napětí, koho vám v tom moři žen a dívek náhoda přihraje a zda štěstěna se na vás konečně usměje. A kde se ručička zastaví tentokrát? Snad na kafi, snad na vztahu… snad v kalhotkách.