seznámení

Na této stránce naší sex seznamky je vyfiltrovaná všechna sex inzerce podle hledaného tagu seznámení.

Pokud jste na hledaný výraz seznámení nenalezli, to co hledáte. Zkuste výraz lépe upřesnit. Například přídáním konkrétního města nebo sexuální praktiky.

krasne chvile v posteli

Mam porad nedostatek sexu a chybi mi hodne pohlazeni a nake to vlidne slovicko.Jsem pohodarka ktera nezkazi zazdnou legraci. Hledam muzee kterej bude diskretni a bude chtit se mnou shazet na krasne chvile v posteli, nekoho kdo by to chtel se mnou prolezet celej vikend.

Ahoj jsi také nezadaná? Chtěl by poznat štíhlou dlouhovlásku od X-40 let max. Mně je 45, pracuji v Odolce. Zahrada na Vysočině. Pojďme spolu prožít předvánoční čas objevit Lásku. Líbilo by se ti např. ( vedle sexu :))). ) zajit někdy do Lucerna Music Baru na 90tky, jestli ráda tancuješ tak třeba i na Latino? Mohla bys být rock princeznou.. a já tvůj.. zašli bychom na koncert, Rockové Vánoce na Barči nebo Metalfest atp. Můžem jít na natáčení Šípa. Do divadla nebo na Stojáka. Kolo, Welness, poznávat procházky po Praze a okolí. Více po tlf. Souhlas? ;-) Jmenuji se Zdeněk

Hledám Romku 1

Ahoj, jsem milý pán v nejlepších letech, ze Slovenska, dlouhodobě pracuji v Pardubicích, mám zde i hezké bydlení. Hledám Romku asi tak ve věku 18 ež 40 let, na pravidelné schůzky s možností erotiky. Romky se mi líbí, už jsem měl s Romkami několik vztahů, jeden přes 3 roky. Na prvním rande zvu jenom tak na kafe a popovídat si. Pokud bude sympatie, na penězích atd. se jistě domluvíme. Pokud to pro Tebe může být zajímavé, pošli mail s fotkou.Těším se, T.

Mladý Svalovec 2

Stává se ti, že máš celkem fajn den, ale večer ti chybí, aby se tě někdo dotýkal, hladil i svlékal?

Nechceš budovat vztah, přesto ti chybí teplo druhého pohlaví?

Stává se ti, že máš obrovskou chuť dělat cokoliv, v hlavě se ti rodí různé představy, ale není, kdo by je naplil

Pak se dost možná hledáme!!

Mám asi 180 cm, svalnatý blonďák, sympatický kluk. Spíše klidnější.

Foto výměnou. Zkus napsat i když jsi nejistá, stydíš se nebo cokoliv takového, nebudeš litovat! :)

Neboj se mě 3

Ahojte holky kdyby měl někdo chuť si užít tak neváhejte a napište ;)

hezký milenec pro hezkou blondýnku? 4

Našel by se zde milenec, muž v dobře padnoucím obleku na vše hezké pro štíhlou blondýnku s přehledem i nadhledem, na úrovni…..výlety, večeře, zábava….

Hledám Ženu okolí Pardubic a Hradce Králové Ahoj ženy,hledám ženu co má rada sex a neboji se mokrých orgazmu,a na věku přeci nezáleží stala by se mou milenkou,stačí když se jen necháš uspokojit co ty na to,nemam prostory ale mam auto,a taky přírodu,čim mokřejší tim spokojenější najdu tady to co hledám.

:) rande v bazénu? 5

Velryba hledá velrybaka. Zn. : Společně do bazénu.

pohledný? 6

Hledám pohledného kamaráda na kafe, kino, apod. Prosím foto.

Zlín - rande - dnes odpoledne? 7

Volný čas s inteligentním pohodovym právě volným samcem :).