seznámení

Na této stránce naší sex seznamky je vyfiltrovaná všechna sex inzerce podle hledaného tagu seznámení.

Pokud jste na hledaný výraz seznámení nenalezli, to co hledáte. Zkuste výraz seznámení lépe upřesnit. Například přídáním konkrétního města nebo sexuální praktiky.

Obvykle veselá, přátelská, i když spíše introvert, s rozhledem a smyslem pro humor. Velká žena s velkými přednostmi, nešťastně zadaná, hledá někoho, kdo hledá blízkost (nejen fyzickou) bez narušení vztahu.

Zklamaná hledá kamaráda na pokec, pivko nebo kávičku . Najde se někdo upřímný? Jen vážně.

Hledám muže s chutí do života i do … postele :) nejlépe Brno a okolí, dojedu…

Našel by se zde milenec, muž v dobře padnoucím obleku na vše hezké pro štíhlou blondýnku s přehledem i nadhledem, na úrovni…..výlety, večeře, zábava….

Ahoj kočky jmenuji se Karel 180/60/38 výška,váha,věk více na tel.724545065

Hledám slečnu do života plného společně strávených krásných chvil a sexu. Rád bych zde našel partnerku na vážný vztah s budoucností. Krátce něco o mě. Nižší štíhlá postava, delší hnědé vlasy a hnědé oči. Mám rád přírodu, zvířata, dobré filmy, jídlo a pití. Mám vlastní auto a zázemí. Budu rád když napíšeš.

Jsem aktivní, veselá a rozumně myslící bytost, hledající muže pro dlouhodobější kamarádství bez narušení soukromí. Nehledám nic krátkodobého. Požaduji diskrétnost, zdraví a respektování mého soukromí.

Koho a co hledám? Vztah bez vztahu. Někoho s kým strávím jednou za čas hezkou noc, dojdeme si na kávu, večeři, do kina… Dáme si to hezký, ale nebudeme očekávat nic vážného.

Stává se ti, že máš celkem fajn den, ale večer ti chybí, aby se tě někdo dotýkal, hladil i svlékal? Nechceš budovat vztah, přesto ti chybí teplo druhého pohlaví? Stává se ti, že máš obrovskou chuť dělat cokoliv, v hlavě se ti rodí různé představy, ale není, kdo by je naplil Pak se dost možná