seznámení brno

Na této stránce naší sex seznamky je vyfiltrovaná všechna sex inzerce podle hledaného tagu seznámení brno.

Pokud jste na hledaný výraz seznámení brno nenalezli, to co hledáte. Zkuste výraz lépe upřesnit. Například přídáním konkrétního města nebo sexuální praktiky.

Ženu drobné štíhlé postavy, výšky do 160 cm, věk kolem 25-40 let. Dlouhodobý vztah. Intimní večery ve dvou. Seznámení-sympatie-důvěra-intimní souhra-oboustranná spokojenost. Nehledám hodinovou profesionálku (tím nechci nikoho urazit) ale ženu která chce být milována a po lásce sama touží a umí ji také dát. Je to nabídka k vybudování dlouhodobého vztahu postaveném na sexuální přitažlivosti a vzájemných výhodách. Jsem Muž 170/50 sportovní postava. Brno 62800 a okolí.

najdu zenu divku i baculku z brna a okoli na sklenicku na kaficko i do pelisku na mazleni proste v sechno pekne po domluve i nekdy mensi fo tel 775969419 budu se tesit jirka

Ahoj jmenuju se Ondra, je mi 19 a začínám studovat v Brně. Hledám proto ženu, která by měla zájem se pravidelně nezávazně scházet abych mohl aspoň na chvíli vypnout od učení a užívat si života. Měřím 175 cm, štíhlá postava, M 18/5cm. Budu rád když se ozveš. Klidně i starší vždyť věk je jenom číslo no ne ? :)

hledám někoho kdo občas zajde do kina na kafe a dal se uvidí věk do 42 ,normální postavy Brno a okolí