transsexuál

Na této stránce naší sex seznamky je vyfiltrovaná všechna sex inzerce podle hledaného tagu transsexuál.

Pokud jste na hledaný výraz transsexuál nenalezli, to co hledáte. Zkuste výraz transsexuál lépe upřesnit. Například přídáním konkrétního města nebo sexuální praktiky.

Ahoj, ráda bych se seznámila. Jsem transsexuální žena, ještě před změnou pohlaví. (Tj. ještě muž, před změnou pohlaví na ženu). Bydlím v Třebíči, je mi 47 let, jsem baculka. Cítím se být ženou a převlíkám se do dámského oblečení. Ahoj Radka

Zdravím, jmenuji se Elizabeth je mi 20 let a meřím 178cm a važím 60kg Ráda bych zde našla muže který by to myslel se mnou vážně…a splnil by mi moje sny…chtěla bych se stát shemale…kupoval by jsi mi prádélko,oblečení botičky…prostě by ses staral abych vypadala^^ za odměnu bych byla tvoje poslušná sexuální hračička,mohl by jsi

Jsem trans kluk ( z holky na kluka). Je mi 23, a mám vagínu. Do budoucna si ji nechám. Avšak rád bych měl konečně můj první sex s klukem, který by mě jako kluka bral. Mám pánský účes, pánské oblečení. Najde se někdo ?

Chci se stát Kurvickou jsem Transka a sem Nimfomanka, jestli se někdo chce te mě perverzne klatit tak budu ráda za každou klobásu co domě vstoupila mám ráda hodně semeno.